EĞİTİMLERİMİZ

Oyunculuğa Giriş Atölyesi


Oyunculuğa Doğru Yerden Başlayın!

Oyunculuğu sıfırdan öğrenmek, yanlış bildiklerinizi unutmak, ’’kursiyer’’ olmaktan bir adım öteye gitmek için doğru yerdesiniz.

GOA Oyunculuğa Giriş Atöyesi’nde ses, beden, nefes, diksiyon, doğaçlama gibi tüm temel oyunculuk alanlarında o konuda uzman hocalarla birlikte çalışın. Kendinizi ve içinizdeki oyuncuyu tanıyın. Sahneye çıkın. Yaratın. Üretin. Oynayın.

Eğitim boyunca sahnedeki serbest çalışma saatlerinden yararlanabilir, eğitmenlerden randevu alarak çalışmalarınızı izletebilir, tiyatroda devam eden provalara izleyici olarak katılabilirsiniz.

Toplam süre 4 ay.

Dersler haftada 2 gün, 7 saat.

Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi

Kamera Sizi Çok Sevecek!

Kamera önüne geçmeden önce GOA’ya gelin. Öğrendikçe zor gelen her şeyin aslında ne kadar kolay olduğunu anlayacaksınız.

Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi’nde farklı ekollerden kameraya özel oyunculuk egzersizleri, birebir uygulamalı sahne çalışmaları, audition denemeleri, kamera teknik bilgisi gibi dersler ile gözle görülür şekilde ilerleme kaydedeceksiniz.

Eğitim boyunca sahnedeki serbest çalışma saatlerinden yararlanabilir, sahnedeki teknik ekipmanı kullanabilir, eğitmenlerden randevu alarak çalışmalarınızı izletebilirsiniz.

Toplam 3 ay

Dersler haftada 1 gün 3 saat

Çocuklar ve Gençler İçin Tiyatro Eğitimi

Tiyatronun Renkli Dünyasına Adım Atın

Çocuklar ve gençler tiyatroyu tiyatroda öğreniyor.

Nasıl şeymiş bu tiyatro? Oynamak, oynamak, oynamak, oyunculuk alıştırmaları, kendi bedenimizi, sesimizi, nefesimizi, ruhumuzu tanımak, Türkçemizi doğru kullanmak, başka başka insanları, hayvanları hatta eşyaları canlandırmak, sahnede olmak, seyirci karşısına çıkmak.. Bir de tüm bunları gerçek bir tiyatronun atmosferi içerisinde yapmak harika değil mi?

Eğitim boyunca sahnedeki serbest çalışma saatlerinden yararlanabilirsiniz.

Toplam 6 ay

Dersler haftada 1 gün 2 saat

 

Kumbaracı Ykş. 7A Beyoğlu İstanbul

info@griakademi.com

(212) 232 34 12

(507) 845 15 74

© GRİ Akademi 2018

Arama